Nantsi ishedyuli yeTV yeOlimpiki yeTokyo ngoLwesine Agasti 5. Amagqabantshintshi ngoLwesine aquka umdlalo webhola yomnyazi wamadoda aseU.S. vs. Australia kumdlalo owandulela owamagqibela kankqoyi (10 a.m. replay on NBC, 3 p.m. on USA). Iyure ye-NBC yokuhlwa iya kubandakanya umkhondo ophilayo kunye nebala, kuquka u-Allyson Felix kwiimitha ze-400, okwenza ukubonakala kwakhe kokugqibela kwe-Olimpiki. Ngentsimbi yesi-7:30 ebusuku, i-NBC iya kuphinda ibonise indondo yegolide yevoli yebhola yolwandle yabasetyhini ebandakanya u-Aprili Ross no-Alex Clinesmith. Ngo-9: 05 ebusuku, iqela le-basketball labasetyhini base-US lidlala iSerbia kwi-semifinal (NBC).



Gqibezela ishedyuli kamabonakude yeeOlimpiki

LWESINE, AGASTI 5





(ngamaxesha onke ePasifiki)

Ngentsimbi yesi-6 kusasa – iNtenetya yeTafile; UkuNqabela kwezemidlalo – NBCSN



Ngo-6 kusasa - iVolleyball yamadoda (iFransi-Argentina, i-semifinal) - i-USA Network

Ngentsimbi yesi-7 kusasa – Ibhola yeVoli yaseLwandle (umdlalo owandulela owokugqibela); ITennis yeTafile (indondo yeGolide kunye neBronzi)- Inethiwekhi yase-USA



8:30 am – Men’s Field Hockey (Australia-Belgium, iMbasa yeGolide) – NBCSN

10 ekuseni – iBasketball yamadoda (U.S.-Australia); Iphenyane/iKayak; iPolo yaManzi yabasetyhini; Ukunyuka kwezemidlalo; Umkhondo wokuHamba ngeBhayisikile-NBC



Intsimbi ye-10 kusasa – iBhola yeBhasikidi yaBantu (eFransi-eSlovenia) – NBCSN

11:45 a.m. – ikarati; Umdlalo wamanqindi; Wrestling-USA Network



Emini – iNtenetya yeTafile; Umkhondo kunye neNdawo-NBCSN

1:45 p.m. – UkuKhuphuka kwezeMidlalo – Uthungelwano lwase-USA

3 p.m. - I-Basketball yamadoda (i-U.S.-Australia, i-semifinal) - i-USA Network

3:30 p.m. – iGalufa yabasetyhini, umjikelo wesithathu – iGalufa

5 p.m. - Treka kwaye nendawo; Ibhodi yokutyibiliza; Ukuntywila; Ibhola yeVolleyball yabasetyhini (iMbasa yeGolide) - NBC

5 p.m. – UkuHamba ngeBhayisikile; I-Canoe Sprint) – Uthungelwano lwase-USA

5 p.m. -Ibhola yeVoli yabasetyhini (U.S.-Serbia, isiqingatha sokugqibela) - CNBC

5:30 p.m. – Ibhola yeVoli yaselwandle (umdlalo wokugqibela); I-Polo yaManzi yabasetyhini (emijikelo yokugqibela) - NBCSN

6 p.m. -Ibhola yeVolleyball yabasetyhini (imbasa yeBronze) - CNBC

7 p.m. -Ibhola leBhola yabasetyhini (iCanada-Sweden, iMedali yeGolide) - Inethiwekhi yase-USA

7 p.m. – Ijimnastiki yesingqi; I-Canoe Sprint - CNBC

7 p.m. -IWrestling-Ijelo leOlimpiki

9:05 p.m. – iBasketball yabasetyhini (U.S.-Serbia, owandulela owamanqam) – NBC

9:30 p.m. – Ijimnastiki yesingqi; Ukuntywila; Ibhola yesandla yabasetyhini (isiqingatha sokugqibela) - Inethiwekhi ye-USA

9:45 p.m. – iHoki yaseFilidini yabasetyhini (imbasa yoBronzi); Umkhondo wokuHamba ngeBhayisikile - CNBC

11 p.m. – iVolleyball yamadoda (eFransi-Argentina, owandulela owamanqam) – NBCSN

11:30 p.m. -I-Polo yamanzi yamadoda (i-semifinal) - CNBC

12:30 a.m. – Track and Field; I-Rhythmic Gymnastics-NBCSN

2:15 a.m. – Wrestling – Olympic Channel

I-3 ekuseni - iHockey ye-Women's Field Hockey (iMedali yegolide) - iNethiwekhi yase-USA

Ngo-4 ekuseni - iSoka yamadoda (iMexico-Japan, iMedali yeBronze) - NBCSN

4:30 a.m. – UkuQubha koBugcisa – iNethiwekhi yase-USA

Amanqaku anxulumeneyo

  • Uphi uFrank Somerville? Ukuthula kuyawacaphukisa amatsha ntliziyo, kuvusa imibuzo malunga nokunqunyanyiswa
  • Emva kokuvuselelwa, uJohn Mulaney ujongene nekamva 'elingaqinisekanga' kunye no-Olivia Munn, itsho ingxelo
  • Palo Alto Abadlali kwinqanaba fundraiser, revolution
  • USnoop Dogg unika imbeko kumama ongasekhoyo uBeverly Tate
  • U-Hilaria Baldwin ufumana uvelwano 'ngo-Alec wam' emva kokufa kukaHalyna Hutchins